Sıkça Sorulan Sorular

Yüksek Performanslı İş Panosu ASF Kariyer

ASF şirketler grubu şirketlerine ait tüm ilanlar ASF Kariyer (asfkariyer.com) üzerinden yayınlanmaktadır. Buradaki ilanları takip ederek, şirketlerimize ait açık ilanlara ulaşabilirsiniz.
ASF şirketler grubu şirketlerinin kariyer portallerinde yayınladıkları ilanlar, ASF Kariyer (asfkariyer.com) sitesi üzerinden de toplu olarak yayınlanmaktadır. Sitemizde yer alan ilanları inceleyebilir, deneyim ve beklentilerinize uygun ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. İlanlara başvuruları, ilgili portaller ve ASF Kariyer üzerinden yapabilirsiniz.
ASF şirketler grubu şirketlerine başvurular, yalnızca ilgili kariyer portalleri ve ASF Kariyer üzerinden açılan ilanlar üzerinden yapılmaktadır.
ASF Akademi isimli eğitim sayfamız, yeni eğitimler ile en kısa zaman içerisinde https://asfakademi.com adresinde yayında olacaktır.
Firma yapımız itibari ile her şirketimizin kendi bünyesinde İnsan Kaynakları Departmanı bulunmaktadır. Bu kapsamda, her şirketimiz kendi işe alım sürecini kendisi yürütmektedir. Başvurunuz, başvuru yaptığınız şirket tarafından değerlendirilmeye alınacak olup, pozisyon için uygun görülmeniz durumunda sizinle iletişime geçilecektir.
ASF Kariyer'de yer alan tüm ilanların içeriğinde sağ tarafta şirket bilgilerini içeren bir bölüm bulunmaktadır.
ASF Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri A.Ş. Çalışan Adayları Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasına "https://asfkariyer.com/Gizlilik" adresinden ve sitemizdeki "Gizlilik" sekmesinden ulaşabilirsiniz.